شرایط استفاده از خدمات بازاربرق

شرایط استفاده از خدمات بازاربرق هرگونه استفاده از بازاربرق به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در اینجا است. بازاربرق هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی/مشخصات شرکتها‌های منتشر شده‌ٔ بازاربرق استفاده می‌کنن
1- در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی/مشخصات ، ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی/مشخصات شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین بازاربرق مجاز است هرگونه پیام، آگهی/مشخصات و یا عکسی که ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
2- چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی/مشخصات صادر شده باشد، بازاربرق فوراً اقدام به حذف آگهی/مشخصات می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی/مشخصات بیشتر از 5 مورد باشد، بازاربرق به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی/مشخصات نماید. در دو فرض اخیر بازاربرق هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های احتمالی پرداختی بابت آگهی/مشخصات حذف شده به کاربر ندارد.
3- آگهی دهندگان با ثبت آگهی/مشخصات خود در بازاربرق تأیید می‌کنند که آگهی/مشخصات ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.
4-مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
5-ناقض حریم شخصی افراد،
6-خارج ازحیطه برق باشد
7-استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی و موارد مشابه،
8-هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
9-استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی/مشخصات شرکتها، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص ،
10-ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
11-فروش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان « »،
12-شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
13-هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)
14-هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
15-درج شماره حساب در متن آگهی/مشخصات شرکتها،
16-خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
17-معرفی سایت‌، کالا یا خدماتی که به هر شکلی قصد رقابت با بازاربرق را دارند،
18-درج آگهی/مشخصات  دوره‌های آموزشی بدون قراردادن اطلاعاتی در مورد مدرس،
19-درج مکرر آگهی یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،
20-ارسال مجدد یک آگهی که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،
21-قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین،
22-وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی
23-هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده/ ثبت کننده مشخصات مسئول آن تلقی شده و بازاربرق در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد
24-تلاش بازاربرق، نشر آگهی/مشخصات شرکتها‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی/مشخصات شرکتها‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی/مشخصات شرکتها‌ها برعهده نمی‌گیرد.
25-مسئولیت استفاده از آگهی/مشخصات شرکتها‌ها بر عهدهٔ شماست و بازاربرق هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این اپلیکیشن را ندارد.
26-بازاربرق هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی دهندگان/ ثبت کنندگان مشخصات شرکتها‌ی حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ بازاربرق در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی/مشخصات شرکتها خود هستند، بنابراین بازاربرق، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی/مشخصات شرکتها درج شده نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
27-مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به بازاربرق ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
28-مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به بازاربرق که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و بازاربرق مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
29-آگهی/مشخصات شرکتها‌ی بازاربرق با هزینه‌ٔ گردانندگان اپ جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی/مشخصات شرکتها‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی/مشخصات شرکتها داده شده است. استفاده کننده از بازاربرق حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی/مشخصات شرکتها‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی/مشخصات شرکتها‌های ارسال شده به بازاربرق را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
30-قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

جان کلام اینکه
1-بازاربرق، یک محل تخصصی برای انجام بیشتر خدمات برق می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.بازاربرق تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند
2-سوء استفاده از امکانات اپلیکیشن جهت کسب منافع شخصی یا گروهی خلاف قوانین اپ تلقی می‏گردد
3-در صورتی که می خواهید از مباحثی که در این اپ قرار گرفته اند در جایی دیگر استفاده کنید ذکر نام کامل اپ، الزامیست. در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت

امن خرید کنید
از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید.
اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.
در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.
بیشتر احتیاط کنید وقتی…
قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.
فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.
به خاطر داشته باشید:
در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.
بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.
بهتر است قبل از تحویل کالا در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

شبکه های اجتماعی
ازطریق شبکه های اجتماعی می توانید آگهی/مشخصات شرکتها هایتان را برای ما بفرستید دراین خالت آگهی شما تنها در کانال ما منتشر خواهد شد

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟
بازاربرق همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی/مشخصات شرکتها‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است

کالای من به سرعت روی بازاربرق به فروش رفت! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم؟
بهترین حمایت شما، ترویج بازاربرق است. پس بازاربرق را به دوستان خود معرفی کنید!

ارسال پیام